LAKIERY 1K

PercoTop 1K KH

Jednoskładnikowy lakier nawierzchniowy stworzony na bazie syntetycznej żywicy alkidowej. Ze względu na swoje właściwości lakier jest łatwy w aplikacji. Może być nanoszony na powierzchnie twarde i odporne na działanie rozcieńczalników, fabrycznych lub dobrze utrzymanych starych powłok lakieru. Przeznaczony jest również do stosowania na podkłady gruntujące PercoTop. Lakier może być barwiony na podstawie palety kolorów RAL, NCS i PANTONE.

PercoTop 1K Acrylic

Jednoskładnikowy lakier nawierzchniowy, którego receptura została oparta na termoplastycznej żywicy akrylowej. Produkt ten charakteryzuje się bardzo szybkim schnięciem. Lakier przeznaczony jest do powierzchni twardych i odpornych na działanie rozcieńczalników, fabrycznych lub dobrze utrzymanych starych powłok lakieru. Aplikację można prowadzić również na podkłady gruntujące PercoTop oraz niektóre tworzywa sztuczne, np. ABS lub melamina. Lakier może być barwiony na podstawie palety kolorów RAL, NCS i PANTONE.

PercoTop 1K Basecoat

Jednoskładnikowy lakier bazowy oparty na zmodyfikowanej żywicy poliestrowej. Stworzony jest do wykonywania powłok wielokolorowych i może być barwiony na podstawie wzornika RAL, NCS lub PANTONE. Lakier charakteryzuje się bardzo krótkim czasem schnięcia oraz może być przykrywany lakierami bezbarwnymi PercoTop lub proszkowymi lakierami bezbarwnymi.

PercoTop 1K NKL

Jednoskładnikowy lakier nawierzchniowy, którego receptura oparta jest na nitrocelulozie. Może być barwiony na podstawie wzornika RAL, NCS lub PANTONE natomiast zastosowanie dodatków pozwala uzyskać różne stopnie połysku. Lakier charakteryzuje się łatwą aplikacją, szybkim schnięciem oraz dobrą zdolnością krycia powierzchni. Przeznaczony jest do stosowania na podkłady gruntujące PercoTop oraz twarde, odporne na działanie rozcieńczalników fabryczne lub dobrze utrzymane stare powłoki lakiernicze.