O firmie

TKM INDUSTRY - od 2003 roku prowadzimy dystrybucję przemysłowych powłok lakierniczych najlepszych światowych producentów, akcesoriów niezbędnych w procesie wykonywania powłok oraz narzędzi wykorzystywanych do obróbki ściernej wszelkiego rodzaju materiałów. Współpracujemy z lakierniami, warsztatami samochodowymi oraz firmami produkcyjnymi oferując najwyższej jakości rozwiązania zapewniające doskonałe efekty.

Oferowane przez nas powłoki lakiernicze oparte są na farbach ciekłych i proszkowych. Ich stosowanie pozwala na systemowe zabezpieczenie każdego rodzaju powierzchni przed korozją. Dodatkowo nasze produkty charakteryzują się wysoką odpornością na wpływ warunków atmosferycznych, środków chemicznych i uszkodzeń mechanicznych. Szerokie spektrum żywic pozwala nam na wykonanie farb o indywidualnych właściwościach dostosowanych do potrzeb klientów. Poza wykonaniem lakieru wymaganym kolorze oferujemy możliwość wyboru odpowiedniego poziomu połysku, matu lub jako farby strukturalnej.

Oferta narzędzi ściernych skierowana jest do naszych odbiorców zajmujących się obróbką wszelkiego rodzaju materiałów. Szeroki katalog narzędzi do przecinania i szlifowania pozwala właściwie dobrać narzędzie do wykonywanej pracy oraz rodzaju powierzchni. Możliwość właściwego  doboru technologii przekłada się na zwiększenie wydajności, redukcję kosztów oraz poprawę jakości gotowego produktu. Produkty możemy dostarczyć również ze względu na preferowany sposób prowadzenia obróbki.

Naszym klientom poza zaopatrzeniem w towary gwarantujemy również kompleksowe wparcie techniczne, doradztwo przy ustalaniu technologii i pełną kontrole nad łańcuchem dostaw. Przed podjęciem współpracy istnieje możliwość zamówienia wizyty technika i pełnej prezentacji dostępnych systemów.

W celu zapewnienia komfortu ciągłości produkcji termin dostaw nie przekracza 72 godzin. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby właściwie dostosować ofertę do jego potrzeb zarówno w zakresie specyfikacji produktu, logistyki dostaw jak i wsparcia technicznego procesu.

Mając na celu zwiększenie zasięgu uruchomiliśmy sklep internetowy działający w oparciu o model B2B. Oferta jest stale aktualizowana i dostosowywana do potrzeb rynku. Zachęcamy do odwiedzin naszego sklepu pod adresem www.sciernesklep.pl. U nas każdy klient ma ceny indywidualnie dostosowane do jego działalności.

Nasze atuty
ikona koło

ponad 15 lat na rynku
ikona koła
ikona koło

Dostawa do 48 godzin
ikona koła
ikona koło

Wsparcie techniczne
ikona koła
ikona koło

Ciągłość dostawy
ikona koła