Czyściwa Przemysłowe

PRZEMYSŁ FARMACEUTYCZNY

Czyściwa dedykowane do branży farmaceutycznej wykonane są z mieszanki poliestru i celulozy. Różnią się strukturą, która nadaje im różne właściwości.

  • Ściereczki o specjalnej szorstkiej strukturze bardzo dobrze przyciągają brud i zatrzymują go na powierzchni ściereczki. Idealnie sprawdzą się do usuwania pozostałości akrylu, kremów, maści i innych komponentów wykorzystywanych w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym.
  • Czyściwa o krepowanej strukturze idealnie nadają się do czyszczenia powierzchni przy użyciu detergentów i rozpuszczalników. Przeznaczone są do czyszczenia różnych powierzchni.
  • Ściereczki o krepowanej strukturze i wysokiej gramaturze przeznaczone są do zmywania powierzchni przy wykorzystaniu środków czyszczących i rozpuszczalników. Czyściwa te są niskopylne oraz charakteryzują się dokładnym zbieraniem zanieczyszczeń z czyszczonych powierzchni. Idealnie nadają się do czyszczenia intensywnych zabrudzeń z gładkich powierzchni. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.


« Wróć