Czyściwa Przemysłowe

PRZEMYSŁ MOTORYZACYJNY

Czyściwa dedykowane do branży motoryzacyjnej wykonane są z mieszanki włókna poliestrowo-wiskozowego, poliestrowo-celulozowego lub mikrofibrowego. Zastosowanie różnych mieszanek, struktur oraz gramatury materiałów pozwala właściwie dobrać czyściwo do rodzaju wykonywanej pracy.

  • Czyściwa o specjalnej szorstkiej strukturze idealnie trzymają się pod ręką oraz z łatwością pozwalają zbierać większe zanieczyszczenia. Wszystkie idealnie przylegają do powierzchni ściereczki dzięki temu z łatwością można zebrać nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia.
  • Ściereczki o perforowanej strukturze pozwalają z łatwością zebrać najdrobniejsze zanieczyszczenia oraz są bardzo niskopylne.
  • Czyściwa o wysokiej gramaturze i krepowanej strukturze są idealne do dokładnego oczyszczania powierzchni z zanieczyszczeń przy użyciu detergentów oraz rozpuszczalników. Ściereczki te nie pylą oraz są bardzo wytrzymałe. Doskonale sprawdzają się przy usuwaniu najbardziej uciążliwych zabrudzeń.
  • Do czyszczenia najdelikatniejszych powierzchni w celu odpylenia przed lakierowaniem najlepiej nadają się ściereczki wykonane z włókna mikrofibrowego. Ściereczki nadają się do ponownego użytku po wypraniu w temperaturze 60°C.
  • Ściereczki o perforowanej strukturze, dodatkowo nasączone wodoodpornym środkiem klejącym pozwalają na bardzo dokładne oczyszczenie powierzchni. Charakteryzują się brakiem pylenia, dzięki czemu najlepiej nadają się do usuwania pozostałości pyłów po szlifowaniu. Idealnie sprawdzą do przygotowania powierzchni przed lakierowaniem aby powierzchnia była wolna od nawet najmniejszych drobin.


« Wróć